Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Who is here? 1 guest(s)
Cyklostezka č.26
brtnicek
Tak jsem dnes jela z Třebíče po cyklostezce - dojela jsem do Číchova a absolutní spokojenost. Sice kopců jak blázen, takže pro kola asi ok, na koloběžce to moc odpočinek nebyl.
Z Přibyslavic do Číchova jsem jela po silnici Smutný nenašla jsem kudy vede cyklo - bylo tam moc křižovatek a značení nikde Úsměv
A dotaz:
víte někdo, v jakém stavu pokračuje dál? Někde jsem slyšela, že je směrem na Jihlavu v dezolátním stavu - ale nevím kde a jak dlouhý úsek

PaJa-trb
Absolvoval jsem trasu Třebíč-Jihlava asi 2 měsíce zpátky a nemůžu si moc stěžovat.
Přibyslavice-Číchov - tam je cyklo opravdu po sinici, ale s minimálním provozem. Prakticky podobně se dá jet po nefrekventované silnici okolo řeky a kolejí až do Dolního Smrčného. Dál odbočí cyklo přes kopeček na Rokštejn, ale dá se to výrazně zkrátit po červené po druhém břehu řeky až do Přímělkova. Cesta sice nic moc, ale jezdí tam hodně cyklistů a za tu zkratku a eliminaci krpálu se to vyplatí.
Jinak jsem teď četl, že by se měl tento úsek v horizontu 2 let opravit a zpevnit
http://jihlava.id...-zpravy_mv
Další cesta až do Jihlavy je sjízdná jako většina cyklo cest v ČR, kousek krásná asfaltka, kousek horší cesta, někdo se to kříží s cestou k chatám ... nic co by kačera zastavilo :-)

http://paja-trb.cz
brtnicek
Úsměv super, Pájo, díky za info

Komet_GPS_free
A máš tam ale ten problém s majitelem pozemku, co cyklostezku blokuje šutráky ;-)

Jinak Přibyslavice - Číchov vede cyklostezka podél mé někdejší keše Bohorovně :-)

brtnicek
Naváží kameny? Jo, kdosi mi to říkal, tuším Radek, ale v sobotu jsem jela z Jihlavy do Římova, takže až do Číchova po červené - a v pohodě. Sem tam jsou kousky kamenité cesty, takže ta koloběžka nic moc, ale na kole je to asi sjízdné dobře.
Kdesi se mi na chvilku ztratila cyklo, tak jsem lezla lesem do kopce Úsměv Ale trasa Jihlava-Třebíč vyzkoušena - a jela bych klidně zase Úsměv

Přejít na fórum:
Statistika
Novinek: 77 , Článků: 19 . Downloadů: 7 , Fotek: 310 . Témat ve fóru: 722 , Komentářů: 231 .